• Phone067 764-59-38
  • AddressКиев, ул. Урловская, 12
  • Open HoursПн-Вс 10:00 - 19:00

Настоянка з аґрусу: коли та як її приготувати?

Агрус – один з тих фруктів, яким не так багато захоплені. В основному це пов’язано з його специфічним кислуватим смаком. Однак з аґрусу можна легко приготувати, наприклад, джем. Але не тільки! Також можна приготувати настій з аґрусу. Виявляється, має багато переваг, які можуть принести користь здоров’ю. Давайте дізнаємося, як виглядає настоянка з аґрусу та як її приготувати. Більше цікавих рецептів ви зможете відвідавши цей кулінарний блог.

Аґрус: чим він такий цінний?

Агрус – це фрукти, які рідше зустрічаються в наших садах, але це не означає, що їх взагалі не вирощують. Найчастіше вони подобаються шанувальникам і для цього закуповуються на ярмарках. Однак виявляється, що в аґрусі багато цінних речовин, корисних для здоров’я. Насамперед це пов’язано з лютеїном – з’єднанням, що відноситься до природних антиоксидантів. Він допомагає вивести токсини з організму, а й протидіє старінню клітин. Лютеїн також важливий для зору, оскільки він запобігає дегенерації жовтої плями, яка відповідає за нормальний зір. Агрус також містить вітаміни групи B, які підтримують роботу багатьох систем кровообігу, нервової системи та травлення.

Настоянка з аґрусу: коли та як її приготувати?

Настоянка з аґрусу

Агрус – це фрукт, з якого легко приготувати настоянку. Щоб насолодитися напоєм, вам знадобиться лише кілька інгредієнтів та трохи терпіння. Настоянка з аґрусу може бути корисною для здоров’я, якщо вживати її в розумних кількостях. Чому?

Настоянка аґрусу містить велику кількість кальцію, і, як відомо, цей елемент підтримує мінералізацію кісток, що знижує розвиток остеопорозу, а також сприяє кращому стану зубів. Магній також міститься в настоянці аґрусу. Це, своєю чергою, допомагає підтримувати систему кровообігу в тонусі, оскільки може нормалізувати артеріальний тиск. Варто зазначити, що магній є союзником нервової системи: він не тільки змушує нейрони працювати ефективно, але також пом’якшує наслідки надмірного стресу та допомагає підтримувати пам’ять та концентрацію в ідеальному стані.

Настойка з аґрусу для травлення

Важко заперечувати, що настоянка з аґрусу благотворно впливає на організм. Хоча це варто робити в сезон, коли є свіжі фрукти, але варто зробити так, щоб їх вистачило на осінь. Виявляється, настоянка з аґрусу має зігрівальні властивості, що ідеально підходить для довгих і холодних вечорів. Крім того, аґрус і приготована з нього настойка містять пектин – речовини, що відносяться до харчових волокон. Саме вони підтримують роботу кишечника і стимулюють обмін речовин, що може сприяти позбавленню зайвих кілограмів, а також видаляє відкладення в них.

Настоянка з аґрусу: коли та як її приготувати?

Як приготувати настоянку з агрусу?

Приготувати настоянку з аґрусу нескладно. Досить заздалегідь підготувати два кілограми фруктів (перед цим їх потрібно помити та видалити плодоніжки), а також кілограм цукру, літр спирту та півлітра води. Спочатку плід слід помістити у велику банку чи гусак і залити водою та спиртом. Все це потрібно ретельно закрити та відкласти на місяць у темне місце.

Після цього влийте настоянку, а осушені плоди присипте цукром. Алкоголь знову треба сховати, а агрус із цукром теж закрити і відкласти на тиждень.

Коли аґрус випустить залишки соку, відфільтруйте рідину та змішайте її зі спиртовою настойкою. Готову настоянку з аґрусу можна розлити у менші пляшки.

Що робити із фруктами? На щастя, їх не потрібно викидати – приготований таким чином агрус ідеально підходить для пирогів, джемів чи інших домашніх випічок.

Дозування

Настоянка з аґрусу збереже свої властивості тільки при вживанні в розумних кількостях. Варто випити одну склянку ввечері при поганому самопочутті або при проблемах із травленням, таких як запор або відчуття ситості.

Варто пам’ятати, що настоянка з аґрусу може підійти не кожному. Звичайно, її не можна пити дітям і людям, які страждають на алкоголізм, а також усім тим, хто не може вживати алкоголь за станом здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *